web counter

De Gaulle'a, Zabrze, Województwo śląskie, Poland

   
  1  of   

85 000 PLN

Apartment for sale

Available from 05.09.2018

Słoneczna Kawalerka

Updated: 05.09.2018. Views: 17249

ID Ref # 17230


Listing type: 
By Owner
Rooms:
1
Number of bathrooms:
1
Living space:
35 m2   =   376.6 ft²
Price per meter:
2428 PLN ⁄ m2   =   225.804 PLN ⁄ ft²
Floor number:
3 Floor
Floors total:
3 floors
Description: 
Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m² kwadratowych z komórką lokatorską i pomieszczeniem strychowym. Mieszkanie słoneczne z drzwiami antywłamaniowymi oraz domofonem, do odświeżenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość odświeżenia mieszkania po wpłacie zadatku w cenie zakupu.
W każdym pomieszczeniu są zamontowane nowe karnisze, żyrandole z żarówkami energooszczędnymi. Pokój, kuchnia i przedpokój jest wykończone w panelach podłogowych. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku, który składa się z trzech kondygnacji.
Mieszkanie położone w bardzo cichej i spokojnej okolicy w niedalekiej odległości centrum Zabrza, nieopodal ul. De Gaulle\'a.
Budynek oraz klatka schodowa są administrowane poprzez Spółdzielnię. Ponadto jest możliwość wynajęcia garażu od strony wschodniej lub możliwość wykupienia abonamentu na parkingu strzeżonym wraz z ubezpieczeniem.

Rozkład Pomieszczeń i umeblowanie:
Mieszkanie składa się z 35m² powierzchni użytkowej:
Przestrzennego Pokoju o powierzchni 15 m²
Kuchni zamkniętej o powierzchni 12 m² , w której znajduje się kuchenka gazowa z piekarnikiem oraz szafkami kuchennymi.
Łazienki o powierzchni 5 m² wyposażonej w pełną infrastrukturę: w wannę z toaletą WC, która jest wykończona w kafelkach i terakocie.
Przedpokoju o powierzchni 3 m², który jest umeblowany.
Komórki lokatorskiej o powierzchni 8 m², która znajduje się na parterze.
Dodatkowego miejsca na Strychu, które jest zlokalizowany piętro wyżej.

Na życzenie osoby kupującej istnieje możliwość doposażenia mieszkania.

Media i koszt eksploatacji lokalu
Mieszkanie posiada wszelkie media: gaz, prąd, wodę, ogrzewanie piecem Kaflowym. Przy wpłacie zadatku istnieje możliwość założenia ogrzewania centralnego. W przeciągu roku nastąpi podłączenie ogrzewania miejskiego. W lokalu istnieje możliwość przyłączenia kablówki z internetem i telefonem stacjonarnym. Mieszkanie cechuje się niskim kosztem utrzymania. Szersze informacje na temat utrzymania mogę udzielić bezpośrednio telefonicznie.

Opis Okolicy
W pobliżu piekarnia, sklepy spożywcze między innymi dyskont lidl, restauracje, przedszkole, żłobek Miejski, Szkoła podstawowa nr 43, Wyższa Szkoła Politechnika Śląska, dwa Szpitale kliniczne, laboratorium diagnostyczne, Parking strzeżony, Sąd Rejonowy, Muzeum Górnictwa Węglowego, Dom Muzyki i Tańca gdzie są organizowane liczne koncerty, stadion Górnika Zabrze. W pobliżu lokalu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), oraz stacja PKP i postój taksówek. Za oknami rośnie starodrzewie.

Status Prawny nieruchomości
Mieszkanie Własnościowe Spółdzielcze bez wad prawnych i bez obciążeń hipotecznych.

Formalności:
Oferuję pełen zakres pomocy przy załatwieniu formalności związanych: w kancelarii notarialnej, urzędzie skarbowym oraz kredycie na zakup nieruchomości w dowolnym banku. Na życzenie klienta mogę również pomóc przy administrowaniu mieszkania w przypadku inwestycji związanej z wynajmem lokalu.

Cena transakcji
Cena 85 000 zł do minimalnej negocjacji przy płatności gotówką. W przypadku kredytowania lokalu cena nie podlega negocjacji.

Mieszkanie jest bezpieczną formą inwestycji.
W przypadku wpłacenia zadatku i oczekiwania na kredyt istnieje możliwość zamieszkania w lokalu lub zarządzania mieszkaniem pod inwestycję związaną z wynajmem.

Ogłoszenie Bezpośrednie
W przypadku zainteresowania ofertą na życzenie klienta doślę większą ilość zdjęć budynku i lokalu. W przypadku trudności z dodzwonieniem się proszę zostawić wiadomość na sekretarce, oddzwonię tak szybko jak będzie to możliwe. Jeżeli nie odbieram telefonów to znaczy, że pokazuję nieruchomość.

Kontakt
Michał
Tel: 516-666-480

Na życzenie jestem wstanie znaleźć inną ciekawą nieruchomość, lokale i grunty pod inwestycję lub pod wynajem w atrakcyjnej cenie. Zapraszam do kontaktu.