web counter

Zabrze, Województwo śląskie, Poland

   
  1  of   

124 000 PLN

Apartment for sale

Available from 28.02.2015

Zadbane. Blisko zjazdu na DTŚ

Updated: 28.02.2015. Views: 30238

ID Ref # 8315


Price negotiating is possible: 
Yes
Listing type: 
By Agent
Rooms:
2
Number of bathrooms:
1
Living space:
51 m2   =   548.76 ft²
Price per meter:
2431 PLN ⁄ m2   =   226.083 PLN ⁄ ft²
Total area:
51 m2   =   548.76 ft²
Floors total:
11 floors
Description: 
Oferta FRE-MS-83

Do sprzedaży ładne mieszkanie w Zabrzu - Zaborzu (BLISKO ZJAZDU NA DTŚ). NIE WYMAGA WIĘKSZYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH.

Mieszkanie położone jest na parterze w dziesięciopiętrowym budynku. Składa się z 2 dużych i ustawnych pokojów, łazienki razem z WC, przestronnego przedpokoju oraz zabudowanej i obszernej kuchni z oknem oraz dużego balkonu. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Osobne wejścia z przedpokoju do wszystkich pomieszczeń.

Łazienka w glazurze; kuchnia w glazurze i panelach ściennych. Płytki na podłodze. W przedpokoju na podłodze również płytki i panele ścienne. W pokojach panele podłogowe. Okna PCV.
Budynek w którym położone jest mieszkanie jest ocieplony i zadbany, podobnie jak klatka schodowa (świeżo po remoncie). Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Miejsca parkingowe przy budynku. Można korzystać z suszarni na 11 piętrze.

Blisko centrum Zabrza. Bardzo blisko zjazdu na DTŚ. Dojazd samochodem do Gliwic w 10 min,. do Katowic w 10 min. a autobusem - ok. 20 min. W niedalekiej odległości od budynku przystanki: autobusowy/tramwajowy.

W pobliżu szkoły (podstawowa, gimnazjum, liceum), przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy (małe sklepiki i markety), apteka, banki, punkty usługowe, plac zabaw, basen, tereny do spacerów (łąki, pola), ośrodki kultury (np. prężnie działająca świetlica osiedlowa oferująca zajęcia dla dzieci i dorosłych. Świetlica oferuje zajęcia dodatkowe również w ferie zimowe i wakacje).

Czynsz wynosi ok. 515,00 zł/mc na 2 osoby (w czynszu zawarte są min. koszty zarządu, fundusz remontowy, koszty centralnego ogrzewania z sieci, gazu, śmieci, opłata za windę, AZART, sprzątanie,).
Na kaloryferach podzielniki. Ciepła i zimna woda z nitki - olicznikowane.

Cena mieszkania 124.000,00 zł do NEGOCJACJI. W cenie może pozostać zabudowa kuchenna, duża pojemna szafa przesuwna w pokoju oraz zabudowa przedpokoju.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Przedstawione informacje/dane nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik (licencja nr 7004).